IŞIK KARDEŞLER HAKKINDA

HERŞEY

1978 yılında kurulan IŞIK KARDEŞLER sağlık sektöründe 30 yılı aşkın bir süreden beri faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle hastane ekipmanları konusunda yaptığı çalışmalar ve sektördeki üretim kapasitesi ile markalaşmış ve tecrübesini her geçen gün artırarak lider konumuna ulaşmıştır. Yurt içi satışlarının yanı sıra 45 farklı ülkeye yaptığı ihracat ile de yurt dışı satışlarında oldukça tatmin edici sonuçlara ulaşmıştır.

Kurumsal >>
Video Fuarlar E Katalog Google Play

Vizyonumuz 


İnsana ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır. Bu temelden inançtan yola çıkan Işık Kardeşler, 10 yıllık bir süreçte ev ve iş yeri tipi elektrik bağlantı sistem ve elemanları konusunda, Asya-Avrupa-Afrika pazarında ciro bazında ilk on firma arasına girmek, ve Türkiye’de ise lider iki firmadan biri olmak için var gücüyle çalışmak.

Misyonumuz 


Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verim üreten bir firma olmaktır.

Devamı >>